1. Máme dlouhodobé zkušenosti a poradíme Vám

Prodeji i výrobě nábytku se věnujeme již od roku 2002.  Vždy klademe důraz na estetickou kvalitu, spolehlivost a funkčnost našich výrobků. Máme za sebou spoustu realizací a spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Svěřte se nám se svými požadavky a my vyhledáme typ nábytku, který Vám bude vyhovovat. Dlouhodobě spolupracujeme s předními dodavateli nábytku. Průběžně sledujeme trendy na celém trhu a ty nejlepší výrobky doplňujeme do našeho portfolia. Můžete se tedy spolehnout, že pro Vás najdeme to pravé.

2. Vlastní doprava a odborná montáž

Naší prioritou je rychlé doručení zboží s maximálním servisem. Doručení zboží zajišťujeme vlastními dopravními prostředky a námi naplánovaných termínech po celé ČR. Máme tak nad dodávaným nábytkem naprostou kontrolu. Naši řidiči jsou příjemní a komunikativní, o čase doručení Vás budou informovat předem, dodávaný nábytek s Vámi rádi rozbalí a odvezou obalové materiály. Zároveň je možné sjednat výnos na místo určení a odbornou montáž zakoupeného nábytku.

3. Vyjdeme Vám vstříc

U nás není nic problém. Pokud je to jen trochu možné, vždy chceme zákazníkům vyhovět. Neslibujeme tímto, že vše vždy vyjde, ovšem rozhodně pro to uděláme maximum

4. O zákazníky pečujeme a umíme přijmout jejich kritiku

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto se snažíme o stoprocentní servis a rádi Vám pomůžeme jak s výběrem nábytku, jeho doručením, tak s jeho následnou údržbou. Pozitivní recenze je přínosná nejen pro nás, ale i pro potenciální zákazníky. Proto budeme rádi, když nás doporučíte přátelům, kolegům a známým. Bohužel ne vždy vyjde všechno dle představ – v takovou chvíli vítáme kritiku zákazníků a vždy ji vyslechneme. Právě díky ní se totiž posuneme dál.